1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Hajnóczy: Csicsóné. Elbeszélés. Jó könyvek a magyar nép számára 45. sz. Bp., é.n., Méhner Vilmos (Franklin-ny.), 20 p. Kiadói tűzött papÃrkötés, kissé sérült, foltos borÃtóval.