2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban, belül a gerincnél laza fűzés.