17488. 406. Closed Online auction Books: Other rarities
1 400 HUF
0 HUF
Homérosz Iliásza. Ford.: Baksay Sándor. Bp., 1901., MTA, 6+563 p. Korabeli kopott félvászon-kötés, foltos lapokkal. Benne érdekes ajándékozási sorokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras