3 000 HUF
Jósika Miklós: A rejtett seb. I. kötet. + Szív rejtelmei. Kisebb regények. (Egy kötetben.) Jósika összes munkái. Bp., 1882-1886, Franklin-Társulat, 397+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.