17411. 406. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Justitz János Ferenc válogatott költeményei. Bp., 1942., Szerzői kiadás,(Feuer-ny.). Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : karap_norbert