17546. 406. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Kisfaludy Sándor összes költeményei I-II. kötet. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kis kopással
Photo of the item taken by : tánczos_gábor