1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Kosztolányi DezsÅ‘ 2 műve: Szeptemberi áhÃtat. Kiadatlan költemények. Sajtó alá rend.: Paku Imre. Bp., 1939., Révai. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kiadói kissé szakadt eredeti papÃr védÅ‘borÃtóban. + Aranysárkány. Bp., 1942., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papÃr védÅ‘borÃtóban.