1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Kovásznay Erzsi: Miss Huszadik Század. Bp., 1930, Lörincz Ernő, 170 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, laza, részben szétvált fűzéssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.