1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Magyar diák verseskönyve. Összeállította: Fábián István. Magyar Diák segédkönyvei 1. sz. [Szeged],1943, Szukits. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.