17422. 406. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Marczell Mihály: A felnőttek lélekrajza. A bontakozó élet V. Bp., 1934., "Élet". Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, kissé foltos borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert