12 000 HUF
P. Szathmáry Károly: Samil. I-II. köt. [Egybekötve.]Pest, 1855, Müller Gyula, 1 (cÃmkép) t. +4+206+2+3-16 p.; 1 (cÃmkép) t. + 2+1-2;17-221+5 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borÃtóval, foltos lapokkal, a II. kötet pár lapja (3-16) az elsÅ‘ kötet végére van kötve, de egyébként hiánytalan! Ritka!