800 HUF
Paillot, Fortuné: Kamasz szerelem. Ford.: Vass Jenő. Bp., é.n., Világirodalom. 181 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.