1 600 HUF
Reves, Emery [Révész Imre]: A béke anatómiája. Ford.: Máthé Elek. Bp., 1947, Káldor György, 314 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült elülső szennylappal. A fordító, Máthé Elek dedikációjával, illetve Boldizsár Iván (1912-1988) Kossuth-díjas író részére írt, autográf levelével.