2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Szerb Antal: Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: - -. Bp., 1983., Magvető. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.