17379. 406. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Szondi Lipót: Káin, a törvényszegő. Mózes, a törvényalkotó. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert