17462. 406. Closed Online auction Books: Other rarities
2 800 HUF
0 HUF
Tiry László: Veszélyben. Bp., 1942, Antiqua-ny., 147 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : karap_norbert