800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Toma István: Élet és irodalom. Az "Élet" könyvei. Bp, é.n., Az "Élet" kiadása. Kopott és kissé foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel.