1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Tompa Mihály összes költeményei II. kötet. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.