17547. 406. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Tornyai János: Talán sírt az istenszobor is. Bp.,[1947],Stephaneum-ny., 492 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző, Tornyai János (1897-1956) által dedikált példány.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor