1 000 HUF
Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor: Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon kötésben. Kopott borítóval, de belül jó állapotban.