17299. 406. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
0 HUF
Verne Gyula: Senki fia. Ford.: Gaal Mózes. Bp.,én.,Franklin, 414+1 p.. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : nagy_andras