2 400 HUF
Verne Gyula: Utazás a föld körül nyolcvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,én.,Franklin, 279 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, foltos lapokkal, bejegyzésekkel.