2 400 HUF
Verne Gyula: Utazás a holdba. Kilencvenhét óra és húsz perc alatt. Ford.: Gaal Mózes. Bp.,én.,Franklin,238 p. Hatodik kiadás. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, névbejegyzésekkel.