2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Victor Hugo: A nyomorultak. I-VIII. rész (4 kötetben.) Ford.: Éber László, Csillay Kálmán. Schöpflin Aladár bevezetésével. Prihoda István illusztrációival. Bp.,(1943),Csokonai. Második kiadás. A papír védőborítókon Byssz Róbert illusztrációival. A papírborítón Victor Hugot- ábrázoló grafikával. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítókon kis kopásnyomokkal, kis sérülésekkel, és javításnyomokkal.