Krúdy Gyula: Zoltánka. Szomorujáték egy előképben és három felvonásban. Bp., 1913. Franklin. 100p. Első kiadás. Korabeli vászonkötésben, az eredeti papírborító felhasználásával szép állapotban
Ignotus verseiből, Budapest, 1918 Nyugat folyóirat kiadása 116p. 150. számozott példányban is megjelent, ez számozatlan kiadói kissé sérült vászonkötésben
Kassák Lajos Bartók-verse. Bemutatja Csaplár Ferenc. Bp., 1981, Magyar Helikon. A vers szövege hasonmásban mellékelve. Kiadói papírkötés. Előzéklapon tollas feljegyzéssel.
Radnóti Miklós bibliográfia. Összeáll.: Nagy Mariann. Petőfi Irodalmi Múzeum Bibliográfiai Füzetei. Bp.,1989, PIM. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban.
Pressing Lajos: Az égig érő fa. Szellemi tanítások a magyar népmesékben I. H.n., 2009, Pilis-Print. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos.
Lugosi Lugo László: Tükörképek. Ludwig Rohbock nyomában. Szöveg: Száraz Miklós György. Fotótárs: Nagy Balázs. Bp., 2003, Helikon. Nagy Balázs fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Tibet legnagyobb jógija. Ford., az előszót és a jegyzeteket írta: Dr. Hornok Sándor. H.n., 2000, Farkas Lőrinc Imre Könyvkiadó, 337+2 p. Buddhizmus/zen. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.