https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 322
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2507109
17488
406
0
1400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Homérosz Iliásza. Ford.: Baksay Sándor. Bp., 1901., MTA, 6+563 p. Korabeli kopott félvászon-kötés, foltos lapokkal. Benne érdekes ajándékozási sorokkal.
Starting price:
1 400 HUF
2244137
17489
406
0
300
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Filippinyi Éva (szerk.): Margit. Bp., Helikon. Kiadói plüss kötés, papír és műanyag védőborítóval, jó állapotban. 2411057
17490
406
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Padagogiai Plutarch. Jelesebb paedagogusok, kiválóbb tanférfiak arczkép- és életrajzgyüjteménye, tekintettel a magyarokra. I. köt. Szerk.: Orbók Mór. Bp.-Pozsony, 1887, Drodtleff Rudolf (Heckenast Gusztáv utóda), IV+284 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Drodtleff-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza, kissé sérült kötéssel, possessori névbejegyzéssel.
Starting price:
1 000 HUF
2492929
17491
406
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
2 db Központi Statisztikai Hivatal zsebkönyv: Magyar statisztikai zsebkönyv 1959. + Budapest statisztikai zsebkönyve. Bp., 1959, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 335+1 + 304 p. Grafikonokkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói nylon védőtokban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2493097
17492
406
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Európai Galamb- és Kisállat Kiállítás emlékkatalógus. Bp., 1982, Magyar Galamb- és Kisállattenyésztők Országos Szövetsége, 286 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, volt könyvtári példány.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2453764
17493
406
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp., 1960, Akadémiai kiadó. Kiadói bordázott gerincű félbőr-kötésben. Megjelent 3600 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2470280
17494
406
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Omár Chájjám: Robáiyát. Ford.: Hegyi Endre. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. 2470289
17495
406
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Hegedűs Béla: Hervadók. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2009., Szerzői kiadás. Bodri Ferenc illusztrációival. Kiadói papírkötés.
The item is not available
2493113
17496
406
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Fucsik, Julius: Üzenet az élőknek. Bp., 1948, Szikra, 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2493186
17497
406
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Szemadám György: Jelenetek egy emberkertből. Zoográfiai tanulmányok. Bp., 2014, Széphalom Könyvműhely, 183+7 p. Gyulai Líviusz illusztrációival, fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban. A szerző által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2493280
17498
406
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Egyetemes Philologiai Közlöny 2 száma: 61. évf. 10-12. sz., 1937. október-december + 64. évf. I. sz., 1940. május. Szerk.: Huszti József és Eckhardt Sándor. Archivum Philologicum LXI-LXIV. Bp., 1937-1940, MTA-Budapesti Philologiai Társaság (Kir. M. Egyet. Ny.). Sérült, foltos kiadói papírkötés, ázásnyommal, az egyik borító szétvált.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2454623
17499
406
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Faludy György: 100 könnyű szonett. Bp., 1995., Magyar Világ. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment