Kultúra és tradíció II. Tanulmányok Ujváry Zoltán tiszteletére. Szerk.: Viga Gyula. Miskolc, 1992, kn. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrált. Papírkötés, kopottas állapotban.
A papír világa. Antológia. Szerk.:Csepeli Szabó Béla. Bp., 1974, Táncsics. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
Antall József élete képekben. Összeáll.: Antall Péter - Szebellédy Géza. Gyula, 1994, Tevan Kiadó. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
Székfoglalók 1995-1998. I-II. kötet. Szerk.: Beck Mihály. Bp., 1999, MTA. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban; Emlékbeszédek 1998. Az MTAÍ elhunyt tagjai felett. Szerk.: Glatz Ferenc. Bp., 1999. MTA. Kiadói papírkötés,kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban.
C. Hutchinson: Testamentum. Bp., én., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.T. Ford.: Ruzitska Mária. Második kiadás. Borítót készítette Fenyves. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.