Várnai Zseni: Furulyaszó. Gyerekversek. Bp., [1923], Népszava-Könyvkereskedés (Világosság-ny.), 91 p. + [4] p. Első kiadás. Karinthy Ada Noémi egészoldalas illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, több lap kijár.
Gaal Mózes: A király szeme. Történeti elbeszélés a Hunyadiak korából. Juszkó Béla képeivel. Hazafias Könyvtár 15. sz. Bp., é.n., Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal, 37+4 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal.
Ifj. Gaál Mózes: Fata Morgana. Öt elbeszélés. Modern Könyvtár 526-529. sz. Bp., (1920), Modern Könyvtár, 103+1 p. A borító Kónya Sándor munkája. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kissé sérült borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány lap kijár.
Hajnóczy: Csicsóné. Elbeszélés. Jó könyvek a magyar nép számára 45. sz. Bp., é.n., Méhner Vilmos (Franklin-ny.), 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
Ambrus Zoltán: Elbeszélések. (Bp.), 1926, Magyar Bibliophil Társaság, 83+1 p. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, kissé laza fűzéssel, helyenként kissé sérült lapszélekkel. Megjelent 300 példányban, ebből a 215. számozott példány.
Bacsó Nándor: A népies időjárási szabályok és a valóság. A Kis Akadémia Könyvtára XL. kötet. Bp., 1940, Kis Akadémia, 35 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
Az ideges gyermekek iskolái. Írta és az első Magyar Országos Gyermektanulmányi Kongresszuson előadta: Vértes O. József Dr., az Ideges Gyermekek Áll. Középiskolájának tanügyi vezetője. Különlenyomat a kongresszus naplójából. Bp., 1913, Fritz Ármin könyvnyomdája, 11 p. Kiadói papírkötés.
Lakatos László: Panoptikum. Nagyharang Ujságirók Könyvtára 4. sz. Bp., (1912), Nagyharang, 126+2 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány felvágatlan lappal.
Előadások Szántó Tibor könyvművész életmű-kiállítása alkalmából. Debrecen, 1978. máj. 8. Szerk.: Csűry István. Debrecen, 1978, Alföldi Nyomda. Kiadói papírkötés.
A művész, Szántó Tibor (1912-2001) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.