1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Beöthy Leo: A társadalmi fejlődés kezdetei. I-II. köt. Bp., 1882, MTA, VIII+2+429+3; VIII+4+534+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblákon sérülésnyomokkal, névbejegyzéssel és névbélyegzőkkel.