15596.
406. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 200 HUF
Grosics Gyula: Így láttam a kapuból. Színes sportkönyvtár. Bp., 1964., Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.