1 400 HUF
Fukar marok lakomája. Észak-Amerika nyugati partvidékének indián mítoszai és meséi. Népek meséi sorozat. Vál. és az utószót írta: Borsányi László. Ford.: Ignácz Rózsa. Népek meséi. Bp.,1983,Európa. Az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. + A cigány meg a sárkány. Püspökladányi cigány mesék. Ford.: Mészáros György, Vekerdi József. Az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. Az illusztrációk Bartha László munkái. Népek meséi sorozat. Népek meséi. Bp., 1974, Európa. 6 egészoldalas illusztrációval. Átkötött kemény-kötés, volt könyvtári példány.