1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Sebestyén Ádám: Bukovinai székely népmesék I.-III.. Szekszárd, 1979-1983, Tolna megyei Tanács V. B. Könyvtára. Kiadói egészvászon-kötés. Az I kötet foltos borítóval, szétesett kötéssel, helyenként foltos, firkált lapokkal. A II. kötet foltos borítóval és sérült gerinccel de egyébként jó állapotban. A III. kötet. jó állapotban. Volt könyvtári példányok.