Szepes Mária: Pöttyös Panni. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1978, Móra. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval de egyébként jó állapotban.
Hópihe Karácsony. Összeáll.: Csörgő Anikó. Bp, 1993, Dunakanyar 2000 Könyvkiadó. Füzesi Zsuzsa rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben. A kissé koszos borító közepén hajtásnyommal, de belül jó állapotban.
Verses állatmesék. Bera Károly festményeivel. H.n., 1996, Aquila. Színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány lap kötés meglazult és apró foltokkal.
Sebestyén Ádám: Bukovinai székely népmesék I.-III.. Szekszárd, 1979-1983, Tolna megyei Tanács V. B. Könyvtára. Kiadói egészvászon-kötés. Az I kötet foltos borítóval, szétesett kötéssel, helyenként foltos, firkált lapokkal. A II. kötet foltos borítóval és sérült gerinccel de egyébként jó állapotban. A III. kötet. jó állapotban. Volt könyvtári példányok.
Z. Tábori Piroska: Dugó Dani a nagyvárosban. D. Róna Emy képeivel. Bp.,1930, Dante. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.
Eduard Mörike: Historie von der Schönen Lau. Bilder und Buschschmuck von Erich Schütz. Wien-Leipzig, 1919., Artur Wolf Verlag. Színes egészoldalas képtáblákkal és fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal és könyvdíszekkel. Német nyelven. Kiadói kopott aranyozott félbőr-kötésben.