1931 Adatok a budapesti pályaudvarok rendezéséhez. A Magyar Királyi Államvasutak Igazgatósága tanulmánya. Forgalmi adatok, 21 p + 20 db nagy méretű kihajtható térképpel. Kiadói papírkötésben + hozzá: A Magyar Királyi Államvasutak állapota és üzleti eredményei az 1941. évben. 89p.
E. Pavel: Studienreise nach Amerika. Besichtigung von Schnellbahnen und anderen Anlagen der Nordamerikanischen Grosstädte. Berlin, 1925. félvászon kötés, jó állapotban.
Paul Karlson: A gépmadár. Ford.: Rácz Elemér. Kir. M. Természettudományi Társulat Természettudományi Könyvkiadóvállalata CXI. (111) köt. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, VII+1+392 p.+32 (fekete-fehér képtáblák 16 levélen) t. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Mindig magasabbra. 100 éves a motoros repülés. Higher and higher. The hundred years of powered flight. Szerk.: Kolta Magdolna. Bp., 2003., Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal, kopott borítóval.
Jalsoviczky Géza: A gőzkazánok szerkezete és kezelése. I. köt. Bp., 1903., Műszaki, 8+322+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, pár lapon bejelöléssel, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel, névbélyegzésekkel.