17148. 406. Closed Online auction Books: Technics
1 400 HUF
0 HUF
Kerber Áron: Az automobil vezetése, szerkezete és kezelése. Bp., é.n. (kb 1930) Merkantil nyomda. 174 számozottz és 14 számozatlan ábrával Laza, kiadói egészvászon kötésben ,kopással, egy lap kijár.
Photo of the item taken by : nagy_andras