15009.
406. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Bp., 1896, Kunosy Vilmos és Fia, 96 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Magyar, német, angol és francia nyelven. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, kopott, foltos, kissé ázott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.