15054.
406. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 600 HUF
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Halálának századik évfordulójára írta - -. Bp., 1942. Vörösváry. Fekete-fehér képekkel. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopott borítóval, laza kötéssel.