15017.
406. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Cholnoky Jenő (1870-1950): Afrika I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp., [1930], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 4+264 p.+1 (színes kihajtható térkép) t.; 4+1+267-488 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, és térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, az I. kötet sérült gerinccel, az I. kötetből a 265/266 lap és a II. kötetből a térkép-melléklet hiányzik.