15128.
406. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 600 HUF
9
Cholnoky Jenő-Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-I. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. [Bp, 1938. Révai.] Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlapokkal, egy-két szakadt lappal, az I. kötet sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal.