15014.
406. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Domokos Pál Péter: A moldvai Magyarság. A csángómagyarok multja és jelene. Hatvannyolc csángómagyar népdal. Kolozsvár/Cluj, 1934., Gloria-ny., 266 p. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.