15002.
406. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
12 000 HUF
Fiume és a magyar-horvát tengerpart. Szerk.: Dr. Borovszky Samu, Dr. Sziklay János. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,é.n.(1895), Apollo Irodalmi és Nyomdai Rt.,1 t.+XII+509+2 p.+12 t. (közte 4 kromolitográfia)+1 t.(kihajtható térkép.) Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik K. Könyvkötő, festett lapélekkel, javított kötés, néhány gyűrött lappal