15015.
406. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Illyefalvi I. Lajos: A székesfőváros múltja és jelene grafikus ábrázolásban. [Bp.], [1933], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala,XII+201+2 p. Magyar és német nyelven. Számos érdekes grafikonnal, statisztikai ábrával, térképekkel. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, kissé laza kötéssel.