15012.
406. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Vértesi Arnold: A fölkelő nap országa. Regényes utazás Japánban. Bp., 1878. Franklin 279p. 28 fametszetű rajzzal illusztrált. Aranyozott, kopott, kiadói egészvászon kötésben, előzéklap nélkül. két lap sérült, Ritka!