15020.
406. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
[Waddell, Laurence Austine (1854-1938)]: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. Lóczy Lajos előszavával. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,1910,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép, színes) t.+VI+2+287+1 p.+42 (fekete-fehér képtáblák) t.+ 2 (kétoldalas térképek) t. + 1 (kihajtható térkép-melléklet) t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró címképpel, elülső szennylappal és elülső előzéklappal, volt könyvtári példány, egy lap ketté szakadt, egy lap lyukas.