19227. 406. Closed Online auction Jewellery
30 000 HUF
0 HUF
6 db Ezüst (Ag) talpas kupica, jelzett, 1867-1937 közötti magyar fémjellel, kisebb kopásnyomokkal, m: 11 cm, 237 g
Photo of the item taken by : karap_norbert