10797. 406. Closed Online auction Engravings
4 000 HUF
0 HUF
Alfons Giehsz (1850-1916?) után: Budai szüreti mulatság (Das Winzerfest in Ofen). Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült keretben, 23x32 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf