10773. 406. Closed Online auction Engravings
2 000 HUF
0 HUF
Philippe Mercier (1689-1760) után metszette Augustin Legrand: Le repos de travaux, 1780-1800 körül. Színezett rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Sérült, foltos, körbevágva. 40,5x32 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert