10817. 406. Closed Online auction Engravings
3 000 HUF
0 HUF
Pierre-Marie Beyle (1838-1902) festménye után: Napernyős hölgy, kromolitográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív üvegezett fa keretben, bársony paszpartuban. 30x22,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf