10747. 406. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
2 400 HUF
0 HUF
Stefanovits Péter (1947-): Karácsonyi üdvözlőlap, 1989. Rézkarc, papír, jelzett, autográf sorokkal. 14,5×9 cm
Photo of the item taken by : ra