10728.
406. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 000 HUF
vegyes grafika és ex libris tétel, össz. 4 db: Stettner Béla (1928-1984): Stettner könyve, linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 7×5,5 cm + Istokovits Kálmán (1898-1990): Ex libris, linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 7,5×5,5 cm + Jelzés nélkül: Stuttgart, Johanniskirche. Rézkarc, papír, 6,5x4,5 cm + Székely Árpád: Kerítés. Rézkarc, papír, későbbi levonat. 16x12 cm